Over Viedome

Wij zijn Viedome. Samen maken we de zorg slimmer.

Bij Viedome gaan we elke dag opnieuw met een gepassioneerd team medewerkers aan de slag om de zorg slimmer te maken. Dat doen we met elkaar en samen met vele zorgorganisaties in heel Nederland en daarbuiten. Ben je benieuwd naar de gezichten achter onze organisatie? Hieronder stellen we ze aan je voor.

Patricia van de Wetering

Managing Director

patricia.vande.wetering@viedome.nl

Christine Kok

Christine Kok

Key Accountmanager

christine.kok@viedome.nl

Anke Aldenhuijzen

Anke Aldenhuijsen

Customer & Eventmanager

anke.aldenhuijsen@viedome.nl

jean vrieswijk

Jean Vrieswijk

Manager ICT
Fred Nooijen

Fred Nooijen

Product Owner

fred.nooijen@viedome.nl

Ronald Takx

Ronald Takx

Software Tester

ronald.takx@viedome.nl

Mark Bax

Mark Bax

IT beheerder

mark.bax@viedome.nl

Viedome man unknown

Yassin Cherkaoui

IT beheerder

yassin.cherkaoui@viedome.nl

ellis vissenberg

Ellis Vissenberg

Administratief medewerker
Gerben Kruijswijk

Gerben Kruijswijk

Customer Care Manager

gerben.kruijswijk@viedome.nl

Joyce Heesbeen

Zorgconsulent

joyce.heesbeen@viedome.nl

coen van der wouw

Coen van der Wouw

Zorgconsulent
Viedome man unknown

Rinus van den Heuvel

Projectleider Customer Care

rinus.vanden.heuvel@viedome.nl

Roland de Lang

Technisch Project Engineer

roland.de.lang@viedome.nl

Marco Carnovale

Marco Carnovale

Technisch Project Engineer

marco.carnovale@viedome.nl

Viedome man unknown

Chul ten Rouwelaar

Technisch Project Engineer

chul.ten.rouwelaar@viedome.nl

Arthur van der Elst

Arthur van der Elst

Field Engineer

Achraf El Khattouti

Field Engineer
Sylvie Bogaerts

Sylvie Bogaerts

Customer Service Manager
Patrick van Berlo

Patrick van Berlo

Customer Support medewerker
Jordi Amor

Jordi Amor

Teamleider Customer Service

jordi.amor@viedome.nl

Viedome vrouw unknown

Marie-José Vertommen

Customer Care medewerker

marie-jose.vertommen@viedome.nl

Jos Derksen

Jos Derksen

Customer Service Manager

jos.derken@viedome.nl

Ronny Janssen

Ronny Janssen

Field Engineer

ronny.janssen@viedome.nl

Fabian Slabbers

Fabian Slabbers

Engineer

fabian.slabbers@viedome.nl

Arnoud Fial

Arnoud Fial

Finance Director

arnoud.fial@viedome.nl

Baher Dara

Finance