Wij zijn Viedome. Samen maken we de zorg slimmer.

Bij Viedome gaan we elke dag opnieuw met een gepassioneerd team medewerkers aan de slag om de zorg slimmer te maken. Dat doen we met elkaar en samen met vele zorgorganisaties in heel Nederland en daarbuiten. Ben je benieuwd naar de gezichten achter onze organisatie? Hieronder stellen we ze aan je voor.

Patricia van de Wetering

Managing Director

patricia.vande.wetering@viedome.nl

Christine Kok

Christine Kok

Key Accountmanager

christine.kok@viedome.nl

Anke Aldenhuijzen

Anke Aldenhuijsen

Customer & Eventmanager

anke.aldenhuijsen@viedome.nl

Frans Stravers

Strategie & Innovatie Manager

frans.stravers@viedome.nl

Fred Nooijen

Fred Nooijen

Product Owner

fred.nooijen@viedome.nl

Ronald Takx

Ronald Takx

Software Tester

ronald.takx@viedome.nl

Viedome man unknown

Farhad Eghtedardoust

Software Tester

farhad.eghtedardoust@viedome.nl

Mark Bax

Mark Bax

IT beheerder

mark.bax@viedome.nl

Yassin Cherkaoui

Yassin Cherkaoui

IT beheerder

yassin.cherkaoui@viedome.nl

Esther van Kemenade

Esther van Kemenade

Officemanager / HR

esther.van.kemenade@viedome.nl

Gerben Kruijswijk

Gerben Kruijswijk

Customer Care Manager

gerben.kruijswijk@viedome.nl

Wally van laarhoven

Wally van Laarhoven

Zorgconsulent

wally.van.laarhoven@viedome.nl

Joyce Heesbeen

Joyce Heesbeen

Zorgconsulent

joyce.heesbeen@viedome.nl

Viedome man unknown

Rinus van den Heuvel

Projectleider Customer Care

rinus.vanden.heuvel@viedome.nl

Paul van de Scheur

Paul van de Scheur

Projectleider Customer Care

paul.vande.scheur@viedome.nl

Roland de Lang

Roland de Lang

Technisch Project Engineer

roland.de.lang@viedome.nl

Marco Carnovale

Marco Carnovale

Technisch Project Engineer

marco.carnovale@viedome.nl

Viedome man unknown

Chul ten Rouwelaar

Technisch Project Engineer

chul.ten.rouwelaar@viedome.nl

Jordi Amor

Jordi Amor

Teamleider Customer Service

jordi.amor@viedome.nl

Zarina Willemsen

Zarina Willemsen

Contract Manager

zarina.willemsen@viedome.nl

Viedome vrouw unknown

Marie-José Vertommen

Contract Manager

marie-jose.vertommen@viedome.nl

Jos Derksen

Jos Derksen

Customer Service Manager

jos.derken@viedome.nl

Ronny Janssen

Ronny Janssen

Field Engineer

ronny.janssen@viedome.nl

Pim Vugts

Pim Vugts

Field Engineer

pim.vugts@viedome.nl

Frank Leeuw

Frank Leeuw

Engineer

frank.leeuw@viedome.nl

Fabian Slabbers

Fabian Slabbers

Engineer

fabian.slabbers@viedome.nl

Arnoud Fial

Arnoud Fial

Finance Director

arnoud.fial@viedome.nl